| spad3r a întrebat:

LiL Shean cel mai tare :X... Romanii Au Talent... pe ProTv, nu e best?

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Da,se descurca.

| DeEAஐ a răspuns:

Mi-au dat lacrimile! e cel mai tare! un copil minunat! bravo lui!

| hehehe a răspuns:

Ce sa mai straight face.
jos palaria!

| ecristinamc a răspuns:

E genial tipu':X
Imi dau lacrimile de fiecare data cand il reascult...are o voce si e...si fffff frum:X
Doamneee merita sa castige:X

| Dyva_1008 a răspuns:

DA,sunt de accord cu tine.si mie imi place foarte mult!happybig grin

| Kqzu97 a răspuns:

De acord cu tinee:X.De fiecare data cand ascult o melodie de a lui imi dau lacrimile...

| klaudytza a răspuns:

Jos palaria poate sa-i intreaca pe connect-r puya grasu xxl etc merita sa castige may ales ca ce melodii are pe youtube si pe paginile lui de facebook si azi 11 martie e ziua lui si la multzy any

| mihaela_1088 a răspuns:

Eu il ador canta bestial
si sincer nu cred ca lumea la votat doar pentru caz ci pentru talentul lui care e nemaipomenit e super tare ascultatii si celelalte melodii sa va convingeti merita sa castige BRAVO LUIwinkingwinkingwinking