| Gaguejeerreue a întrebat:

Lubrifiantul care se foloseste pentru s3x e comestibil?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

O cantitate mica nu face rau, dar in rest depinde de compozitia acestora, mai ales ca exista urmatoarele tipuri: pe baza de apa, ulei sau silicon.In locul tau as avea grija in timpul sexului, deoarece nu vrea nimeni sa se trezeasca cu stari de greata sau stomac suparat etc.Singurul lubrifiant comestibil (chiar si acesta trebuie testat, nu e obligatoriu compatibil cu toata lumea) e cel care are eticheta pusa astfel, deci trebuie sa citesti bine ce scrie inainte de a cumpara. Daca pe ambalaj scrie ca nu e comestibil atunci nu incerca experimente.

| Miruna333 a răspuns:

Nu. Exista lubrifiante speciale pentru asa ceva, cu arome. Daca este tip ulei, cum s-a specificat si mai jos, poate produce stari de greata, diaree, voma etc

| svenhassel13 a răspuns:

Nu

| unboschetar69 a răspuns:

Eu zic sa incerci

| CumShooter2022 a răspuns:

E foarte bun! mai ales ala de vanilie sau capsuni, ar trebui sa incerci! 11! 1!