| OSimplaFata29 a întrebat:

Lumeee nu mai stiu ce sa cred... un timp nu-mi raspundea la telefon si acum imi spune ca ma iubeste. ce sa cred? am o mare dilema. va rog ajutati-ma dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ori s-a dilit ori își bate joc de tine. Sentimente sincere, nu prea cred. Ai grijă.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| pazzo a răspuns:

Si "noi" de unde sa stim? crezi ca suntem ghicitorii viitorului?rolling on the floorrolling on the floor

| OSimplaFata29 explică (pentru pazzo):

Nu am pus intrebarea pentru cei care nu pot da sfaturi...am pus-o pentru cei care au trecut prin situatii asemanatoare sau pot sa ma ajute. dar oricum la fiecare intrebare trebuie sa fie un rambo asa ca nu are rost sa-mi pun mintea cu tine

| pazzo a răspuns (pentru OSimplaFata29):

Uffffff rog a ma "scuza" dar nu sunt rambo rolling on the floor (si nici nu imi doresc) dar in schimb mitralierez bine de tot love struck te rog deschidete tongue

| pazzo a răspuns:

Uffffff rog a ma "scuza" dar nu sunt rambo rolling on the floor (si nici nu imi doresc) dar in schimb mitralierezwinking bine de tot love struck te rog deschidete tongue

| cristinalalalalina a răspuns:

Poate a avut modive intemeiate sa nu iti raspuna. zic sa il intrebi de ce nu ti.a raspuns si sa lamuriti totul

| RaGaZzo a răspuns:

Daca vrei sa stii, timpu nu raspunde la telefon oh go on.