| anonim_4396 a întrebat:

Luna trecuta mi-a venit menstruatia pe data de 9 si s-a terminat pe data de 12, de obicei ma tine 7 zile. Dupa o saptamana mi-a venit iar de pe data de 18 pana pe 22.Am facut sex protejat mereu cu prietenul meu cu prezervativ, niciodata fara.De trei zile ma doare foarte rau burta, si am intrebat la farmacie si mi-au dat niste Ampicilina Antibiotice.Imediat termin pastilele, burta nu ma mai doare dar nu stiu cand trebuie sa imi vine menstruatia.Mentionez ca nu am un c.m. regulat.Ar fi sanse sa fiu insarcinata sau doar o raceala? Multumesc pentru sfaturii:*:*

3 răspunsuri:
| defibrilator a răspuns:

Nu esti insarcinata, relax, acum se regularizeaza, presupun ca ti-ai pierdut virginitatea recent, nu?

| defibrilator a răspuns:

Raman la primul raspuns, eu cred ca acum se regularizeaza, si ca sa dormi mai linistita ia un test de sarcina, fasesti in orice supermarket la aprox 10 lei, oricum iti garantez ca nu esti insarcinata, daca ma insel promit ca ti-l cresc eu

| defibrilator a răspuns:

Nu glumesc, voiam sa iti ifer o asigurare in plus