| Sandy_7384 a întrebat:

Luni 14 februarie ziua indragostitilor.credeti ca mi sar imiplini visul.imi place de un baiat de la scoala si el stie ca il plac miar place sa vb cu mine deoarece nu am tupeu sa ma duc sa ii cer idul! si ma intrebam ce credeti ca as putea sa il intreb ca sa il bag in seama? fundita

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Buna! Poti incepe prin ai spune buna si chestii de-astea. E greu sa-i ceri id-ul baiatului pe care il placi? Sa sti ca nu este chiar asa de greu. E mai usor unui baiat pe care nu-l placi, dar nici la cel pe care il placi nu este asa de rau. De ce nu ii spui pur si simplu "Buna, imi dai si mie id-ul tau?" si gata! Nu te mai agita asa, nu este chiar asa de greu.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intreba-l ce exercitii aveti de facut la engleza ca ai uitat care sunt.

| Blooo a răspuns:

Pai da dar mereu te-as sugera sa incepi cu o gluma si sa stai asa sa vb pe viu vreo 2 zile abia apoi te-as sugera sa ii ceri id.

| TeIubesC_3871 a răspuns:

Pai da...norml sau daca ti'e teama sa te duci la el pune'o pe o prietena sau un prieten de'al thaw sa faca asta. si asa puteti vb...hai ca esti fta te deskurci cumvatongue:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e simplu, vorbesti cu o prietena de a ta care il cunoste si o intrebi pe ea daca are id lui ca sa ti-l dea si tie sau daca nu, i spui sa se duca sa i ceara id-ul lui pentru ea iar ea ti-l da tie si daca el te intreaba de unde ai id lui i zici ca ai facut schimb de liste, bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu-ti fie nicio frica sa-i ceri id-ul eu am cerut toate id-urile din clasa si nu-i nicio treba dubioasa.Mult noroc!

| Lemon_1717 a răspuns:

Degeaba ii ceri idul ca oricum nu intra niciodata pe mess.hee hee