| bigbossfluturas677 a întrebat:

Luni am avut primul meu contact sexual fără protecție nu a curs sânge în seara aia a două zi a curs dar m-am simțit rau am grețuri nu am poftă de mâncare 2zile mi-a curs puțin sânge pe chilot iar acum curge un lichid galben credeți ca am rămas gravida sau nu apar asa rapid simptomele

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai ramas gravdia poti afla abia peste 21 de zile cand faci testul de sarcina.
Greturile si starile de rau pot apare de la o indigestie ori criza de colecist, nicicum la 2-3 zile dupa sex.

| Lubeniță38900 a răspuns:

Daca nu a ejaculat in tine, nu. Și este de la himen, sau sa nu fii luat vreo boală de la el

| ZappyTV01 a răspuns:

La timp o sa afli dacă ești sau nu gravida

| MihneaButiuc a răspuns:

Nu draga, te ai pisat pe tine