| victory a întrebat:

Luuuuuuuuuume! am nevoie de ajutorul vostru URGENT! prin iunie vb cu un tip din italia, ii place mult de mine, si mi-a propus ca sa facem cunostinta...ma tot intreba mereu de asta.intr-un sfirsit ca sa nu ma bata atita la cap-i-am spus da.acum el a venit acasa si mi-a dat nr.lui de telefon ca sa-l sun, nici macar nu i-am rs la mesaj... mi-a mai scris si m-a intrebat cind ne vedem.eu i-am zis ca unt in alt oras si nu stiu cind vin acasa...nu stiu ce sa fac cu el, de fapt eu nici nu vreau sa ma cunosc cu el.asa fizic arata bine, dar caracterul lui lasa de dorit(fumeaza, ii place sa consume alcool, asa nu stiu cum sa va zic imi pare un destrabalat)...eu am 15 ani el in octombrie face 17...nu stiu cum sa-i spun ca nu mai vreau nimic... el imi tot spune ca ii este dor de mine, dar mie nu mi-i nici in c*r(scuze)de el...help me...please...happy

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Da`i ignorewinking

11 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Da-i ignore, schimbati numarul de telefon si gata laughing

| Ben. a răspuns:

E asa de greu sa-i spui adevarul?

| M.J. a răspuns:

Fii indiferenta, nu-l baga in seama... daca nu e vreun obsedat o sa cedeze si o sa te lase in pace sau sp ca ai prieten

| Ioana_8202 a răspuns:

Ti-e greu sa iesi o data cu el? fii mai indrazneata

| BUBULINA a răspuns:

Dai un baiat la tel sa se dea drept prietenul tau si sa ii spuna sa te lase in pace

| alexuzha a răspuns:

Italieni nu renunta pana nu obtin ce vor tu spune-i adevarul si o sa vezi ca te va intelege italieni sunt destul de intelegatori...

| emy_5418 a răspuns:

Asa si spune-i k nu-ti plac calitatile lui... explica-i ca tu nu esti de-aia...winking

| Roxu a răspuns:

Indicat ar fi sa nu te intalnesti k eloh go on dai sperante lasa`l sa creada ca va intalnitioh go on dar nu te intalni cu el! Nu sti ce iti poate face. asculta`ma bine, mai ales daca zici ca fumeaza si ca e dependent de alcool. Treaba ta ce facibig grin eu ti-am spus parerea meabig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fata, dar nu e decit a face cunostinta cu cineva. Ce atitea retineri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Continua sa-l respingi, ignora-l. Daca vezi ca sare calul, vorbeste cu un parinte sau un prieten, sa mearga la el sa-l invete minte (glumesc laughing ) doar sa-i spuna sa-ti dea pace, sa vada el ca nu esti singura, are cine te apara de el, daca-i cazul sa o ia razna. Daca nu v-ati vazut inca, uita el pana la urma sa te tot agaseze.

| samy_6342 a răspuns:

Ignora-l.