| anonim_4396 a întrebat:

M-a cunosc cu o fata de 8 luni suntem din aceesi facultate...De cum am cunoscut-o am incercat sa o cuceresc...dar de fiecare data cind am iesit cu ea ( asta de vreo 5-6 ori ) si am vrut s-a o cuprind s-a o sarut.m-a respins imi spune tu doar prieten imi poti fi! Sfaturi v-a rog are rost s-a lupt pentru ea sau nu?( eu m-am indragostit de dinsa)

3 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Daca vine o fata la tine si-ti face asta, dar tie nu-ti place de ea, nu te atrage afectiv, ce faci? aventura se exclude

| Aasdfghj a răspuns:

Fata nu vrea si gata. N-ai ce face. N-o mai presa atat. Probabil are iubit sau place pe cineva si pe tine te considera un prieten. Fii prietenul ei si vezi apoi ce se mai intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

happy sfatul meu, cauta alta. Pierzi timpul de aiurea.