| Joko a întrebat:

M-a inselat, a stat cu una 4luni, nu am stiut de ea deloc! acum zice ca nu a avut nici un sentiment pentru ea, a vrut decat sa se culce cu ea, dar totusi sunt 4luni si afirma ca nu s-a culcat cu ea.nu inteleg daca nu ii mai placea de mine de ce a mai ramas in relatia asta?

2 răspunsuri:
| ShineMe a răspuns:

Poate a vrut sa incerce cu tipa si daca ii mergea mai bine cu ea renunta la tine. El probabil se crede in vreoun fel de joc. Nu ii inteleg pe oamenii care inseala.De ce sa faci 2 persoane sa sufere? Ma rog el posibil sa fi mintita.Incearca sa il intrebi din nou :ai simtit ceva pentru ea" si te uiti in ochii lui si daca va minti i se vor mista ochii incontinu sau nu se va prea uita la tine.Succes

Răspuns utilizator avertizat