| Hazel a întrebat:

M-a intrebat o fata daca am prietena. I-am zis ca nu am avut vreodata. Intrebarea : De ce nu ma crede?

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Poate arati prea bine ma frate.

| Hazel explică (pentru AFR81):

Mi-a spus acest lucru dar nu numai aspectul iti garanteaza prietena!

| RAY a răspuns (pentru Hazel):

80% din ce proceaza creierul este doar vizual, cum sa nu conteze aspectul fizic

| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-a pus o intrebare ce poate fi considerata ca fiind pertinenta fiindca aproape sigur te-a remarcat si ar dori sa deveniti prieteni, dar pentru a nu avea surprize, dorea sa fie sigura ca nu va fi pe un eventual loc 2. Lipsa unei relatii dupa o anumita varsta de regula naste semne de intrebare. Daca iti place de fata respectiva ar fi indicat sa te implici intro relatie cu ea deoarece potential reprezinta un real interes. Succes.

| Stormtrooper a răspuns:

Depinde si te aspectul tau fizic si cum esti pe interior.
Daca ai mecla de sefu' femeilor si te porti frumos cu ele, i se pare imposibil sa nu fi avut o prietena.