| amyna a întrebat:

M-a sunat intr-o seara cu privat. mi-a spus sa ne intalnim, dar cand a vrut el n-am putut eu. Ma mai suna, dar pe urma deodata iar s-a intamplat ceva si gata. Incercam eu sa-l tot sun, greu l-am convins sa ne mai intalnim si cand ne-am vazut mi-a spus ca acum are nu stiu ce probleme, ca daca ne impacam o sa ma aibe si pe mine ca stress pe cap si ca o sa ma caute el. Am mai vorbit la telefon, dar spune ca numai vrea sa auda de mine. Eu zic ca ma iubea. pentru ca mereu ma suna zicea hai sa ne vedem, venea la liceu ma lua, ma ducea acasa.Mereu era grijuliu cu mine, iar acum asa deodata sa numai simta nimic pentru mine si sa zica ca o iubeste pe fata asta cu care umbla acum la fel cum ma iubea pe mine.Sunt bulversata nu stiu ce sa mai cred. Si vara trecuta am fost despartiti din iunie pana prin septembrie. desii zicea ca numai ma vrea, tot el m-a cautat. El la fel ca si mine este turc, iar prietena lui de acum este romanca. ( nu fac discrimnare, doar am specificat) si il sponsorizeaza cu bani, i-a bagat auru in amanet. parintii fetei din cate am inteles nu sunt aici, iar ea deja s-a culcat cu el. De 1 luna si putin umbla cu ea. si asa repede sa se culce cu el m-i se pare ciudat?

3 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Poate asa este felul baiatului sa treaca mai departe.
Tinand candva la tine si dorind ca acele sentimente sa dispara, el ba te cauta, ba nu. Sufletul poate nu ii da putin pace si vrea sa vada ce mai faci. Insa tu nu fugi mereu la el cum sa imediat un semn de viata. Lasa-l sa treaca mai departe, ar trebui sa iei tu initiativa si sa ii spui sa nu te mai caute pentru ca mai rau face.

| Abcdefg123 a răspuns:

Daca se iubesc, de ce sa nu intretina relatii sexuale thinking Poate te-a uitat, ar fi bine sa-ti cauti pe altcineva :].
Take care :*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai, vai, ce pacat, ca piticul s-a-necat...
Un ceai de patrunjel, in combinatie cu uleiul de ricin, iti va lua bulversarea cu mana.