| GulDan a întrebat:

M-am abtinut 3 luni sa ma masturbez dupa care am facut-o din nou credeti ca m-ar afecta daca fac la intervalu asta de timp? 2-3 luni..inainte nu ma puteam controla odata la o luna faceam.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CEl8oo a răspuns:

Da e normal daca nai prietena.fa o laba big grin Lol

| LIONS a răspuns:

Lol eu fac de cate 3 ori pe zi si tu la 2-3 luni omfg laughing

| VeteranReintors a răspuns (pentru LIONS):

happy Si, mai exact, in cat timp faci o laba? laughing

| outkastfresh a răspuns:

E complet normal... titlul de *** in Romania a ajuns sa fie foarte folosit!

| SeGe a răspuns:

Nu este un gest de care sa iti fie "rusine"... pur si simplu este un instinct hormonal, este scris in genele noastre si, asta este, ne conformam.Dar nu exagera!