| ptza55 a întrebat:

M-am berberit in zona intima si mi-au aparut niste bubite, ma maninca mor.intelgeti? ce sa fac?+la asta inca o intrebare.e bine ca fata sa se berbereasca pe picioare cu spuma pentru barbati?

3 răspunsuri:
| looovee a răspuns:

Nu e de dorit sa aplici aceasta metoda in zona intima, pielea e prea fina si nu rezista la lama, incearca mai bina crema, pina o sa treaca bubitele o sa ai aceste neplaceri. Insa pe picioare tot mai bine crema sau epilator, ceara...

| Robery568 a răspuns:

Decat paroasa ca maimuta mai bine fara piele laughing

| alexuta13pe a răspuns:

Mda am patit-o si eu la inceput, daca vrei sa vb p mes sa iti explic mai multe da-mi id tau de mes big grin ca aici ne vad prea multi ochi