| MariaMarty a întrebat:

M-am cam indragostit de un afemeiat..va rog frumos, ce pot face ca sa mi-l scot din minte?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca realizezi ca tu esti singura stapana a creierului tau,vei intelege ca asa cum ti l-ai bagat in cap,asa ti-l si scoti.
Din minte,din suflet.
Ce ai gasit bun la el, pozitiv, il vei contracara cu tot ceea ce singura vezi ca are negativ.
De ce te-ai supune singura la o asemenea pedeapsa?
Ai si tu dreptul sa fii unica femeie din viata unui barbat, nu?
Asa ca, lupta cu tine.
Pentru tine.
happy

8 răspunsuri:
| Rebecca009 a răspuns:

Gaseste-ti un alt afemeiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-te curva! Astfel nu va trebui sa renunti nici la dragostea pentru curvar si nici el nu va trebui sa te minta ca esti singura din viata lui. Win & Win

| CosminC86 a răspuns:

Este o veche vorba din popor : o la** face cat 10 femei. Banuiesc ca ar putea fi utilizata si de femei.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Nu poti.
Afemeiatul tot timpul iti va suci mintile.

| mateicoca a răspuns:

De ce vrei sa ti-l scoti din minte?

| Cristizz21 a răspuns:

Simplu, esti mult mai presus decat o fata care ar sta cu un afemeiat, nu vrei sa fii inselata si tratata urat, gandeste-te la dezavantaje si il vei scoate din cap.

| ShakeRattleRoll a răspuns:

Here come the men in blaaaaaack, thanananananananna getting jiggy with it.

| yrynukaina a răspuns:

Cauta sa iti petreci timpul cu altcineva incearca sa gasesti persoane noi si sa iesi sa te distrezi nu sa te gandesti numai la el