| Tzucu a întrebat:

M-am certat rau cu un coleg, pe care il plac, si de joi nu mai vorbesc cu el... cum sa fac sa-l intreb daca mai e suparat pe mine, sau ce sa-i zic, pentru ca il plac, sad. si nu-mi place sa fim asa certati, suparati.
dau funda kiss
multumesc

Răspuns Câştigător
| Honeybunny a răspuns:

Pai vorbeste cu el si spune'i ca nu esti nici tu suparata. spune'i exact cum ne-ai spus noua, ca nu e ok sa fiti asa si ca voi 2 va intelegeti bine si simti ceva pentru el. nu merita sa lasi orgoliul sa te cuprinda si sa nu mai vorbesti nici tu cu el, uneori lasam de la noi pentru persoanele pe care le iubim.