| anonim_4396 a întrebat:

M-am culcat cu prietenul meu in august si mi-a venit stopul la timp pe 8 sept dar de atunci nu mi-a mai venit am deja 2 luni si cateva zile.si nu am nici un simptom ca as fi gravida. nu imi e foame. sunt ca inainte. oare dc imi intarzie stopul? mamei mele ii venea si la 3 luni:*

3 răspunsuri:
| Gmcc a răspuns:

Ca sa te linistesti mergi la farmacie ia un test de sarcina si vezi rezultatu sau a doua optiune mergi la un control ginecologic si doctoru iti va spune sigur problemasmug!

| superdorex a răspuns:

Hm,nu risca du-te si fa un control sau du-te si cere imediat la o farmacie un test pentru sarcina...nu glumi cu asta! Doamne fereste apoi sa nu fie prea tarziu! Deci actioneaza imediat...nu te lua dupa aparente, sau ce se intampla cu mama ta! Multa Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu genele lui maicata sunt in tine / in special fetele au ciclu indentic cu al mamei nu isi fa griji daca vrea asa natura nu-i motiv de ingrijorare / mai naspa e ca ciclu rar venit ai sanse mai mari sa ramai gravida / un ovul o data la 28 de zile este elibertat de organism ciclu curata ovulu dupa 28 de zile de aia e necesar sasi vina