| ImAgirl a întrebat:

M-am decis sa-i atrag cumva atentia baiatului pe care il plac big grin ma gandeam cand il vad la magazinul de la liceu sa-i zambesc sau din greseala sa dau peste el tot cu un zambet pe buze. credeti ca e bine? vreau parerea baietilor dar si a fetelor. DAU FUNDA!

8 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Da eu zic ca nu ar avea dc nu functziona.dar asta sa s intample d fiecare data cand dai d el.sti c vreau sa zic? zambete, priviri.orb sa fie si tot si-ar da seama ca il placi...

| oLeNNNao a răspuns:

Da oriq baiat cedeaza unui zambet adorabil love struck.Sau mai bine cica cand trece el prefa'te ca iti cad cartile pana meawhistlingsi chestii daca e baiat cu simt se apleaca si te ajuta si apoi uitate in ochii lui si zambestei dar nu fi prea disperata inkt sa ramai acol ridicate si pleaca intoarcete si fai cu mana :* o sa cedezeee >big grin

| Tiberius a răspuns:

****-i o caramida in cap si zambeste-i. sigur o sa te observe.

| meLyssa_9110 a răspuns:

Iti dau eu un pontwinking. prinde-l de fund si spune-i apoi "vroiam doar sa vad din ce material sunt facuti blugii tai " apoi ii zambesti, va merge garantatwinking bafta

| cristi102 a răspuns:

E bine asa facea si o colega de-a mea se izbea in unu din scoala si baiatu i-a dat id etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa-i dai o palma si sa-i spui ca e un bou! la mine a fuctionat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roaga-l sa te ajute intr-o munca sau invatare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,roaga-l sa te ajute sa la tema de la mate, precis se va indragosti de tine...in veci...laughing