| Oana04 a întrebat:

M-am despărțit acum ceva timp de prietenul meu si dupa ce ne-am despărțit el continua sa imi trimită mesaje si asta face si acum. Eu cu el nu prea vorbeam la școala nici cand eram impreuna, iar el se înțelege foarte bine cu o prietena si ea il place. In fiecare seara vorbim si ma invita in oras doar ca daca merg in oras nu vorbim deloc. El spune ca ma iubeste inca, dar mie imi vine foarte greu sa il cred, iar cand prietena mea vorbește cu el sunt foarte geloasa. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| anonimus3432 a răspuns:

Inceraca sa il uiti...gasesteti pe altcineva.o sa fie greu la inceput...dar mai bine asa si tu vei fi fericita si prietena ta. funda?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asa sunt unii baieti: iubesc tacand. Daca nu-ti place asa, lasa-l prietene-i tale.

| grab a răspuns:

A cui idee a fost sa va despartiti?
daca nu are ce sa iti spuna, nu prea mai simte. parerea mea.