| APOSTOLVIVIANA a întrebat:

M-am despartit de fostul acum 3-4 luni.Si aseara am vorbit cu el pana la 1 seara. A fost primul care mi-a spus la multi ani. Dar se tin multe fete dupa el.Cum sa fac sa il am din nou inapoi?

4 răspunsuri:
| dOody a răspuns:

Pai daca vrei sa il ai inapoi, spune-i. probabil ca si el vreahee hee

| CRM a răspuns:

Buna! cred ca el inca mai tine la tine si inca nu a uitat de tine, e un lucru foate bun ca te. a sunat! nu stiu incearca sa vorbesti cu el si sa ii zici ce simti si poate o sa fie la fel! nu se stie, draga cu rusinea si cu fraza asta ``lasa poate o sa ma bage el in seama``eu am mai auzit. o! fiecare fata se gendeste la asta, vorbeste cu el! CP

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ai vorbit pana la 1 noaptea inseamna ca ai avut ce vorbi nu gluma... si probabil brusc, ti-ai dat seama ca vrei sa te impaci din nou cu el si ca multe fete il vor. daca si el te vrea inapoi pe tine incearca sa iesiti la un suc. si eu am fost despartita de pr 2 luni si cand am iesit la un suc am clarificat totul face to face si ne-am dat seama ca meritam sa ne mai acordam o a doua sansa. good luck

| baby20 a răspuns:

Il suni si ii spui ca ai ceva de vorbit cu elsi atunci il intrebi daca ar vrea sa va impacati.si vezi atunci daca vrea sau nu.eu una zic ca asa este cel mai simplu si mai direct.
bafta:*