| 02606 a întrebat:

M-am despartit de iubita mea acum 4 zile, nu stiu ce sa fac pentru ca eu o iubesc foarte mult si tin la ea, vreau sa fiu linga ea dar nu stiu cum sa ii zic pentru ca ea nu stiu daca mai ma vrea

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai incearca sa vb cu ea, depinde de cauza despartirii, convinge-o ca o iubesti si ca vrei sa fi din nou cu ea, bafta.

| liz23 a răspuns:

Buna,
daca ea nu stie exact ce vrea in momentul de fata, oferai un pic de timp si dupa incearca sa vorbesti cu ea, spune-i ce simti asculta cu atentie ce isi doreste si luati o decizie impreuna.

| Crs a răspuns:

Vorbeste-i deschis si spune-i tot ce ai pe suflet, ca daca o iubesti cu adevarat dupa cum spui tu nu ar trebui sa iti fie rusinewinking

| zuzumic a răspuns:

A. cred ca ne -ai ajuta sa te ajutam daca ne ai spune mai multe despre motivul pentru care v-ati despartit... in fine de ce nu te duci la ea si ii spui sincer ceea ce simti nu e o rusine... dupa parerea mea e cea mai buna metoda

| zanabuna a răspuns:

Incearca sa vb din nou cu ea. daca nu face to face.macar dai un mesaj in care spune-i ce simti.cred ca daca te iubeste iti va da o a doua sansa. daca nu... zic sa nu mai incerci si sa iti vezi de viata ta.winking
nu este bine ca o fata sa te vada ca mori dupa ea...pentru ca va face orice din tine.isi va bate joc de tine...trebuie sa fii tare.si daca nu vrea.nu stie ce pierde.nu mai insista. pentru ca tu vei cadea de prost(scuze de expresie)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce v-ati despartit daca o iubesti? Cred ca ar trebui sa ii spui ca tu tii la ea si te afecteaza despartirea.