| Ioanna_8979 a întrebat:

M-am despartit de prietenul meu cu care am avut o relatie de 2 luni de zile! sad Nu-mi pare foarte rau dar totusi sunt putin trista. Nu vreau sa observe lucrul asta... Sfatuiti-ma va rog cum sa ma comport in preajma lui pentru ca ne vedem destul de des chiar si dupa despartire... Cum sa-i arat ca eu nu am regrete? : )

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,da pai ti-e totuna si...nu ti-e totuna. DAca vrei sa ii arati ca nu iti pasa si ca nu ai regrete,cel mai bine e sa te comporti normal, asa fi indiferenta cu el si sa il ignori, indiferenta doare cel mai tare.

| ignore a răspuns:

Fi vesela vb cu el normal zambeste fa glume stai cu pr tale (ca si cum nu ai fi fost cu el niciodata). nu fi indiferenta o sa vada ca ai ceva cu el si ca il eviti ca inca iti mai place de el.

| aplyseby1994 a răspuns:

Pur si simpul fii ca inainte sa va combinati. Comporta-te exact ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic. O relatie de 2 luni e un nimic. Sa vezi cand o sa te combini cu unu si o sa te dezvirgineze si apoi o sa te lase ce misto e. Stai linistita si nu iti face griji. Comporta-te exact ca el. Daca iti face comlimente in continuare fai s u, daca face misto de tine fa si u... chestii de genul.
Ai grija de tine:*

| Shoker a răspuns:

Fi indiferenta cu el.arata-io ca nu iti mai pasa de el.happy