| cнσcσ a întrebat:

M-am despartit de un baiat din cauza unei proaste si el continua sa insiste ca mai vrea sa fie cu mine, iar eu nu stiu ce sa fac imi puteti da un raspuns sincer? PLZ...big grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| eu_1420 a răspuns:

Hmmm...acum depinde si motivul provocat de acea tipa daca te-a inselat zc sa nu te mai uiti inapoi ca daca a fc o data a doua oara e obisnuinta si daca a ascultat stiu eu anumite vb din partea acelei persoane e de gandit pentru ca are mai multa incredere in alte persoane decat in tine, deci analizeaza bine situatia si daca te regasesti in a 2a ia si vb deschis cu el caci comunicarea e destul de importanta intr-o relatie, iar daca e prima inseamna ca nu te merita si mergi mai departe mai bine suferi acum decat in viitor. pooop! succes.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa iti vezi de ale tale si sa treci cu vederea

| gigiro a răspuns:

Din cate vad eu, nu-i chiar proasta, ea are prieten, tu nu. Tu suferi, ea, nu.

| rucsy_7574 a răspuns:

Depinde din ce cauza te`ai despartiti si nu din cauza cui. asta conteaza mai putin... fi mai concreta daca vrei sa primesti un rasp concret big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa il lasi in pace si sa iti vezi de ale tale ca nu s-a terminat lumea la respectivul baiat crede-ma ca am trecut si eu prin asta lasa-l mai bine in pace