| anicikaana a întrebat:

M-am despartit de un prieten care m-am intilnit 3 ani, iar acum nu pot sa accept pe nimeni linga mine, ii evit inconstient, si imi este foarte greu sa-mi fac un nou iubit, cum ar trebui sa procedez?

4 răspunsuri:
| LiK3 a răspuns:

Impacate cu fostul tau iubit, probabil acum esti intr-o depresie.

| anicikaana explică (pentru LiK3):

Dar nu mai este posibil, el deja are prietena si ar mai fi si familia lui care nu accepta relatia noastra

| BeAmazing a răspuns:

Sa stergi amintirile care iti aduc gandul la el! si, sa te distrezi, ca doar viata e scurta!

| Saveryo a răspuns:

Te pot ajuta da e chestie de timp....contacteaza-ma in privat lasa-mi ID