| ImAgirl a întrebat:

M-am despartit recent de prietenul meu sad iar acum el se da la cea mai buna prietena a mea straight face de ce credeti ca face lucrul asta?

Răspuns Câştigător
| Galiutza a răspuns:

Mi se pare ca vrea sa te faca geloasa dar nu exclude poate faptul ca ar putea sa o placa chiar daca e putin probabil.Asa sunt baietii niste fatarnici,vrea sati arate ca nu-i pasa, ca a uitat, ca a trecut mai departe.Insa la 1 vedere poate sa para atit de tare ca o place insa dupa asta poate sa fie o farsa,o minciuna, sau poate ca vrea sa te faca sa suferi poate ca si el la rindul lui a suferiti cind v-ati despartit, poate ca te iubeste si este disperat si nu stie ce sa faca si prin asta incearca sa te ademeneasca si tu sai vorbesti.Sunt multe variante! Ai grija ce faci! Bafta :*

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O place sau vrea sa iti faca ciuda.

| Cypronge a răspuns:

Buna.
Imi pare rau pentru situatia in care te afli, dar asemenea lucruri ni se intampla la toti.
Nu il cunosc pe baitul in cauza si nu imi pot da seama exact de ce se comporta in felul asta si ii face avasunri tocmai prietenei tale, poate ca el nu a tinut la tine cu adevarat de la inceput si doar tea folosit, iar acum are aceeasi intentie cu prietena ta, stiu ca nu iti place sa auzi asta dar e adevarul si indiferent trebuie sa il infrunti si sa treci peste.
In timp iti vei gasi o persoana care sa te aprecieze si sa te merite cu adevarat.

| Anet a răspuns:

Pai eu cred ca face asta ca sa te faca geloasa,sa te simti vinovata pentru ca v-ati despartit,sa te faca sa suferi si sa iti dea impresia ca deja a trecut mai departe,iar asta il face un idiot, scuze ca ii zic asa dar asta e, iar daca prietena ta ii accepta avansurile nu cred ca iti e prietena cu adevarat. Ignora-l si arata-i ca nu iti pasa ce facetongue

| forever4you a răspuns:

Pentru ce oare?! Ca sa te faca pe tine geloasa, sa-ti para rautongue

| TheSpecialOne a răspuns:

Pentru ca vrea sa te faca geloasa ori pur si simplu o place...

| briana a răspuns:

Pai ori i place de ia ori vrea sa te faca pe tine sa suferi.

| СЛивка a răspuns:

Chiar m-am pomenit si eu intr-o astfel de situatie stupida dupa parerea mea. daca prietena ta va realiza ce se intimpla si daca iti va fi o prietena adevarata nu va cadea in genunchi la toate pretextele astea. oricum ti=e prietena sau cum.si un lucru ai mai putina incredere in oamenii care procedeaza astfel.credeam si eu ca a m prietena adevara, ne plimbam impreuna era si ea dupa o tragedie din familie dupa o pierdere mare.imi era jale mergeam permanent la ea si nici cu gindul ca ea si prietenul meu la moment fstul se intilneau cu toate ca el inca mai era cu mine.imi pare rau fii mai atenta la prieteni ( din propria experinta.) bafta...fii tare/

| Borgir a răspuns:

Ori ii place de ea ori vrea sa te faca geloasa!

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Daca tea-i despartit de el nu inteleg de ce te doare lucrul acesta?

| pisy_9676 a răspuns:

Evident:sa te faca geloasa pentru ca si-a dat seama ce a pierdut si ii pare rau si poate vrea intr-un fel sa te faca pe tine sa reactionezi

| Deedii a răspuns:

Pai ori sa te faca geloasa si sa te intorci la el ori o place pe ea si debia astepta sa te desparti de el.winking
Funditzsa?smug

| aurelian97 a răspuns:

Lol.vrea sa te faca geloasa.asa sunt baieti nu apreciaza ceva pana nu pierdsadstiu cum e la urma urmei sunt baiatlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geloziaaaaaaaaaca sa se razbune. daca v'ati despartit din cauza ta, asta e raspunsul. daca din cauza lui, e curvarthinking si daca ii mai si rasp avansurile prietenei tale.pai scuza-ma.