| bIstAnsSor a întrebat:

M-am gandit sa ii scriu o scrisoare prietenei mele legat de tot ce s-a intamplat anul acesta (aniversare de un an). Mi se pare cel mai frumos cadou. Va rog ajutati-ma sa formulez aceasta scrisoare pentru ca nu stiu cum s-o fac, multumesc

3 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

O sa fie cel mai frumos cadou daca e compusa de tine iar cuvintele vin din inima. Altfel, mai bine ia-i un ursulet de plus.

| Aasdfghj a răspuns:

Adica noi sa ne stoarcem creierul iar tu sa mergi la iubita ta, sa-i citesti scrisoarea si sa te laude pentru munca altuia? Bravo! Meriti un os.

| MidnightR a răspuns:

Din suflet, prietene, din corason.