| anonim_4396 a întrebat:

M-am imprietenit cu un baiathappy...nu e din oras de la mine dar mereu vine in vacantatongue...suntem foarte buni prieteni... iar mie acum imi place foarte muult de el... dar nu stiu ce sa fac? vreau sa fiu cu el...happy.il ador...ma ajuta careva? plsss?

6 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Pai depinde de distanta. Daca nu sta foarte departe de tine atinci relatia ar putea sa mearga. Dar daca sta destul de departe si numai in vacanta va puteti vedea atunci e putin mai greu.Relatiile la distanta nu prea functioneaza. Oricum daca vrei doar ceva de o vara ii ok. Pune-te pe treaba si cucereste-l.Succeswinking

| Encore a răspuns:

Intreaba-l, spuei ce simti daca sunteti foarte buni prietenii.

| Guitarlove a răspuns:

NU-I SPUNE CE SIMTI! Mai intai pune pe cineva sa-l intrebe si daca nu afla... de abia atunci il intrebi tu personal... dar nu`i zici ca`l placi. pentru ca daca afla si nu te place, te`ar putea ignora! happy

| :*:*Dya:*:* a răspuns:

Daca este dragut cu tine si de mute ori ai impresia k si el tine la tine...Ar fi bine sa ii spui ce simti pentru el, k numai atunci poti sti daca si el te place sau nuwinking Oricat de greu ti-ar fi trebuie sa ii spuihappy ai incredere in tine:*:*

Succeswinking

| ioana_9748 a răspuns:

Spune-i asta fata in fata, si poate o sa-l impresionezi. succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta depinde si de el!