| Anaais a întrebat:

M-am indragostit de cine nu trebuie, iar acum vreau sa uit acea persoana. Ceva sfaturi?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gandeste-te cu cati se culca inainte sa se fofoleasca cu tine in pat, cate penisuri sug inainte de al atinge pe al tau. Dupa aia sa te vad mai ai de gand sa iti faci vreo prietena? Sau vei avea de gand sa nu mai stii de ele?

| OnuOnulică a răspuns (pentru mgtow):

Băi frate nu toate sunt la felwinking poate tipa asta era una de treabă dar el nu a făcut bine că s-a îndrăgostit.
Îmi place cum gândeşti, sincer dar, nu îţi dau dreptate aici.

| OnuOnulică a răspuns:

Păi cel mai bine îţi găseşti o activitate. Ceva de făcut să te apuci de un sport sau ceva ce îţi face ţie plăcere să uiţi şi să nu mai ai timp să te gândeşti la ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti poti influenta subconstientul foarte usor, spunand ca nu iti mai pasa si nu vrei sa il/o dai naibii si vei uita, sunt unele persoane care nu au puterea asta de a face-o iar dragostea doare foarte tare pentru ei/ele. Tu poti alege iti imbolnavesti mintea aiurea sau iti vezi de viata.

| zHeArTz a răspuns:

Bea! laughing)