| bubulik a întrebat:

M-am indragostit de cineva tot timpul cand il vad imi place de el dar si el se uita insistent la mine cum sa aflu daca si el simte ceva pentru minecrying va rog dati-mi sfaturii

Răspuns Câştigător
| Koko371 a răspuns:

Pai pentru inceput, incearca sa iei legatura cu el sa aflii cat mai multe detalii despre el nu te poti arunca cu capul inainte fara sa.l cunosti prea bine frumusetea e relativatongue Bafta>big grin

6 răspunsuri:
| Kristtine a răspuns:

Poţi să îi ceri să vă întâlniţi într-un loc care-ţi place ţie mai mult şi să discutaţi. Întreabă-l dacă simte ceva pentru tine. Fii directă cu el! Iar dacă îţi zice că da înseamnă că o să fii fericită cu acest băiatbatting eyelashes

| TraficantDeTurtaDulce a răspuns:

Hei bubulik. Evita-l! sa vada ca nu`ti pasa.si va fi disperat ca nu te mai uiti la el cu expresivitatewinking.si daca chiar simte ceva pentru tine.va veni singur la tine.am patit acelasi lucru.si i-am zis personal ca`l prak.si ca sa vezi pam pam.si el simtea acelasi lucru.si si acum sunt cu elwinking.
-Mult succeslove struck

| MihaitaPiticu a răspuns:

Apuca-l de **** si intreaba-l daca-i place, daca zice da, inseamna ca te placebig grin.

Răspuns utilizator avertizat
| bubulik explică:

Va dau funda la totii mersi pentru sfaturii fiecare mi-ati dat cate o ide funda la totii

| bubulik explică:

Inca ceva eu il cunosc de mai demult acu am trec in clasa 9 si o sa invat in acelasi liceu cu el dar de fiecare data cand il vad el ma priveste prea insistent si eu ma uit la el frumos si zambesc poate chestia cu liceu ne va apropia mai mult :X