| UnVis a întrebat:

M-am indragostit de o fata dar caind incerc sa ma apropi de ea simt ca mai tare ma indepartez si pe langa asta ea e certata cu sora mea, vara trecuta eram foarte apropiat de ea. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intrebi ce sa faci de parca pana acum ai fi facut ceva. Invit-o la un suc si vorbaste clar cu ea.Bfta!

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Sa nu o mai bagi in seama... crede-ma ca indiferenta le doare cel mai tare pe fete iar daca stai in limba dupa ea nu rezolvi nimic, mai tare o doare undeva de tinewinking