| Andreiu68 a întrebat:

M-am indragostit de-o fata de 15 ani(eu am 17)si acea fata s-a indragostit de ce-l mai bun prieten al meu(16ani).Prietenului meu nu ii place de acea fata,iar eu mi-as da si,,sufletul pentru ea". Prietenul asta al meu face toate tampeniile posibile(injura de fata cu toata lumea,se ia de lume pe strada,cere bani la necunoscuti si are mai multe vicii.)Eu am mai complimentat-o pe aceea fata si am inceput sa intru in discutii cu ea,ii,, faceam ochi dulci"dar aceasta nu imi raspunde la avansuri.As putea face ceva sa o cuceresc? Eu nu sunt urat si sunt si eu asa mai,,intepat"in anumite cazuti, sunt la locul meu.As putea proceda cumva sa o fac sa ma placa?

6 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Dacă nu te place nu ai ce să faci.
Decât să continui să te porți frumos cu ea și să-i mărturisesti ceea ce simți. Cel mai probabil nu-ți va răspunde cum vrei, iar apoi când tu vei înceta să o mai iubești ea va veni la tine. EPIC...

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Ce trist! Tu pari un baiat de treaba dar probabil pentru fata pe care o placi nu esti genul ei.Cred ca nu exista sanse

| SmecherMafyot69 a răspuns:

Fii atent :

- iei un topor
- niste cloroform
- niste folie de plastic
- saci de gunoi
- caramizi

Te spargi cu cloroformul pentru ca e amuzant. Folosesti toporul ca sa ii tai lemnele maica-si ca sigur e batrana si nu poate singura. Ii faci o placinta si o acoperi cu folia de plastic ca sa nu se intareasca, ii duci gunoiul si inlocuiesti sacul iar cu caramizile construiesti o sobita mica ca d-aia i-ai taiat lemnele. O sa o cuceresti instant happy

| Nova21 a răspuns (pentru SmecherMafyot69):

Mi-am gasit iubita.
Mersi de sfaturi! happy

| SmecherMafyot69 a răspuns (pentru Nova21):

Sa traiesti big grin

| HuShEr a răspuns (pentru SmecherMafyot69):

Ma asteptam la un alt fel de raspuns atunci cand am vazut lista cu "ingrediente" da e bine si asa cum zici tu laughing