| EduardPaul94 a întrebat:

M-am indragostit de o fata de la mine din scoala dar care... zice ea.'so las in pace'tongue.ideea e ca ea e cam timida.nu ca nu vrea sa fie cu mine.cred ca ii este frica ca nu o sa se descurcesad. ce sa fac sa ii castig increderea si in final sa fie a mea?big grin.va rog niste sfaturi. poate ati avut experiente de genul asta. funda la cel mai bun sfat!

2 răspunsuri:
| ndc a răspuns:

Ti-a zis sa o LASI IN PACE. Punct. Nu mai ai loc de comentarii sau de presupuneri idioate.

| Puffytza a răspuns:

Phai incearca sa vorbesti cu ea calm si sa se deschida in fata ta si astfel, cand gasesti momentul potrivit intreab-o daca vrea sau nu sa fie impreuna cu tine...deci incearca sa vb cu ea pe alt ton, un ton de prietenie pentru a nu se panicabig grin