| Lalylau a întrebat:

M-am indragostit de un baiat Vlad. El mai are un prieten Darius. Cunosc eu o fata care-l place ce acest Darius si ea s-a hotarat sa-l sune. El a spus ca este impreuna cu Vlad la el acasa. Amandoua ne-am dus pe strada la el cu un pretext, normal. laughing
Ei ne-au vazut si am mai vorbit. Vlad a venit la mine, ma tragea inspre el, ma tinea de mana. Eu am incercat sa ii dau drumul la mana dar el m-a prins si mai tare. A inceput sa ma sarute pe fata si alte chestii.

Oare acesta este un semn ca ma place?
FUNDA si VOT

Răspuns Câştigător
| AgathaRo a răspuns:

Sunt 2 posibilitati : Te place.
Isi antrena papilele gustative!; x

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In mod clar e un semn ca te vrea ca sotie

| HueyFreeman a răspuns:

Misto telenovela.

| RAY a răspuns (pentru HueyFreeman):

Macar o invitatie la nunta ca na vorba aia neam mancat 2 minute si i-am raspunss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal

| Vi003 a răspuns:

Ce-am citit, e subiect de telenovela. Sa nu-ti inchipui ca daca iti zambeste casiera de la banca, iti si umple geanta cu bani. Faptul ca un baiat te-a atins, nu inseamna ca nu mai poate sa doarma din cauza ta. Oricum, fii precauta!

| AdYtZu189 a răspuns:

Eu creca te place adica sigur te placee alfel n-ar fi facut toate astea laughing))

| Manolica16 a răspuns:

Of acuma oti dam la misto raspunsurile da eu si dupa da toti
Vine un prost/proasta si se tin de mana toti