| anonim_4396 a întrebat:

M-am indragostit de un tanat medic stomatolog la care m-am dus timp de 1 luna si jumatate! Am vazut ca are cont pe facebook,i-am trimis un mesaj in care i-am spus
ca m-am indragostit de el, dar dupa mi-am dat seama ca el nu isi foloseste contul. Nici pana in ziua de azi nu a vazut mesajul!
Ma gandeam sa sun pe nr-ul de la cabinet(nr fix) sa ii spun ca i-am trimis un mesaj pe facebook. Si asa va afla! Ce ziceti este o idee buna sa procedez asa? Ce reactie ar putea avea?

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Hehehe si tu crezi ca ala la banii si reputatia lui se va uita la o pacienta laughing)

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu ti-a raspuns la mesaj, inseamna ca nu vrea o relatie cu tine. Poate omul este casatorit si nu vrea sa-si destrame familia pentru tine. Asa ca lasa-l in pace!

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Emilian65):

Cum sa ii raspunda daca nu a vazut mesajul.

| WaterDrop a răspuns:

Cu siguranta ii va surade ideea daca nu are deja sotie.Doar sa nu nimeresti in timp ce are un pacient si apoi sa-l lase pe acela fara dinti cu gandul la tine laughing. Da`i bataie.