| anonim_4396 a întrebat:

M-am indragostit in cel mai bun prieten crying, ce sa fac?

7 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Vorbesti cu el si vezi ce parere are el despre asta. Poate si el simte ceva pentru tine. Oricum, asta este ceva foarte des intalnit in ultimul timp. Incearca sa faci ceea ce am spus, sau poti sa suferi in tacere. Tu alegi

| foxsilver a răspuns:

Fii fericita.Pe viitor nu vei mai avea ocazia sa te indragostesti de cel mai bun prieten.Si usurel, usurel, da-i de inteles ca il iubesti mai mult decat ca pe un bun prieten.

| gygeana a răspuns:

Incearca sa ii dai de inteles ca esti indragostita de el, vezi daca are aceleasi sentimente pentru tine, nu i-o spune direct asta o sa duca ori la o relatie ori la o desprtire de prietenietongue

| AlexutsSsa96 a răspuns:

Cum adica te-ai indragostit in cel mai bun prieten? laughing

| LoL2000 a răspuns (pentru AlexutsSsa96):

A gresit thinking mare branza oricine mai gresesti nu? :p

| Love3 a răspuns:

Incearca sa fi cu elwinking poate o sa fie mai bine asa

| UNomBATRAN a răspuns:

Iubeste-l! daca e cel mai bun prieten, crezi ca nu te va intelege? mai ales ca u esti fata.nu elwinking