| frumuseluldeel a întrebat:

M-am indragostit lulea si mie si rusine sa-i zic iei sau mamei... ziceti-mi ce sa fac! HELP!

Răspuns Câştigător
| eXpreSSss a răspuns:

Pai de ce sa iti fie rusine sa ii spui ce sentimente ai fata de ea? o.O. Pe mama lasa'o mai incolo ca ai timp sa ii spui daca doresti.
Spune-i ce ai pe suflet ca daca taci, nici ea nu o sa aiba de unde sa stie ce simti pentru ea si... nu cred ca ai vrea sa ti'o "sufle" altu mai tupeist nuh?winking Think about it! big grin

| frumuseluldeel explică (pentru eXpreSSss):

Da dar vr sa o cuceresc i iau cadouri etc... ca asa mie si rusine nu stiu de celaughing

| eXpreSSss a răspuns (pentru frumuseluldeel):

Wooow pauza laughing inteleg ca vrei sa o cuceresti, darr ai mare grijawinking ca daca este"aspirator" vai de capul tau, daca pe fata nu o intereseaza cadourile in exces si iesirile tot la fel in excess este oky. Ah ca ii faci tu un mic cadou sau mai stiu eu ce, sau iesiti pe undeva, este oky. happy Dar ai grija.

5 răspunsuri:
| xxs22 a răspuns:

Da ce treaba are mama ta aici? ahhh ai doar 13 ani si ai nevoie de aprobare? happy

| frumuseluldeel explică:

Pai mie si rusine laughing

| eXpreSSss a răspuns (pentru frumuseluldeel):

Ca sa iti treaca rusinea... ia frate un shot de tequilawinking si scapi de toata rusinea posibila laughing