| Ando1dul a întrebat:

M-am intalnit azi cu o fata pe care abia am intalnit-o si nu stiu nimic despre ea.Am vorbit 2 ore si nici nu stiu cand a trecut timpul.La inceput deoarece nu stiam absolut nimic unul despre altul a fost cam aiurea dar dupa 30 de min era super ok conversatia.Cum sa aflu daca ma place cu adevarat sau daca vrea doar sa fim prieteni?

2 răspunsuri:
| RammsteinHH a răspuns:

Vorbeste cu ea prietene, pe aflate e cam greu, daca ti-e rusine nu rezolvi nimic.

| neutrino a răspuns:

Cata prostie poate fi pentru a avea o asemenea pretentie?