| xhaxor a întrebat:

M-am operat recent de hernie de disc, de 2 -3 saptamani. Ma simt chiar bine si cred ca o sa ma refac repede pentru ca am o varsta cruda, sunt tanar.Am auzit ca dupa operatie nu ai voie la femei 2-3 luni, poate sa imi zica si mie cineva dc? ce legatura are, si ce se intampla daca m-as duce

2 răspunsuri:
| MEnergy a răspuns:

. Nu te poti duce deoarece in 2-3 luni se poate transmite, chiar daca nu ai scapat de ea. Medicii s-au referit la,, sex,,. Tu poti sa te duci la femei laughing MA! big grin

| Adam_Adela_1974 a răspuns:

Motivul este evitarea miscarilor bruste