| dannedana a întrebat:

M-am sarutat cu prietena mea cea mai buna ..pe gura sunt bi?
am prieten si tin la el a fost un moment nasol! straight face

Răspuns Câştigător
| Apollometheus a răspuns:

Daca te-ai sarutat o data pe gura cu prietena ta cea mai buna, nu inseamna deloc ca esti bi. Au loc foarte multe procese la nivel psihologic care ne pot influenta sa sarutam cei mai buni prieteni, chiar daca sunt de acelasi sex. De exemplu, daca relatia voastra este foarte intensa: va vedeti zilnic, va intelegeti de minune, atunci simti ca sa o imbratisare nu este de ajuns, simti ca trebuie sa faci un gest care sa ii demonstreze cat de intense sunt sentimentele tale fata de ea. Si ea a simtit la fel asa ca v-ati sarutat - asta e un semn bun, e un semn ca sunteti loiale una altuia, ca ceea ce aveti este adevarat, nu sunteti niciuna falsa si nu inseamna nicidecum ca ai fi bisexuala. Nu-ti fa griji, o sa razi pe tema asta mai incolo, poti sa o mai faci linistita ca nu se va intampla nimic happy

5 răspunsuri:
| Numero1 a răspuns:

Stai sa inteleg cand spui, a fost un moment nasol inseamna ca nu esti bisexual dar noi nu avem de unde sa stim. Noi nici macar nu stim de ce te-ai sarutat cu prietena ta, ai vrut sa vezi cum e sau ce? Doar tu poti sti daca ai acele inclinatii.

| Xtadelo a răspuns:

rolling on the floor
Multe fete fac asta straight face
Asta e acum... peste cateva zile nu o sa ti se mai para asa de anormalhee hee
Prietenul tau va imtelege...hee hee

| Azµre a răspuns:

O da laughing)...
Mă primiți și pe mine?
Ps: N-are nimic, multe fete se pupă, sau tu când erai mică nu te pupa maicată pe gură? să fim serioși.

| zxzx a răspuns:

Tu stii asta.

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Hai ma ce naiba gata daca esti fata si saruti alta fata esti lesbi.O mare prostie cine zice asa ceva.
Si eu m-am sarutat cu fete chiar si cu limba si niciodata n-am gandit asa ceva ca tine oh go on
Stai linistita nu te agita pe motivu asta