| bluesky a întrebat:

M-am sarutat cu un baiat care zice ca ma place si am zis ca vom continua o relatie in secret si ca o luam foarte foarte incet, dar mi s-a parut ceva suspect intre el si o fata si m-am simtit geloasa desi eu cred ca nu il plac si nu am ganduri mari in legatura cu relatia noastra( oricum ne putem vedem doar o data pe saptamana). Normal ca el zice ca nu e nimic dar instinctul meu zice ca e. Credeti ca e posibil sa ma fi indragostit dupa un sarut? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| marcelan25 a răspuns:

Pai,te-ai indragostit! Iar o relatie in secret,nu duce la bine! Daca va vedeti doar o data pe saptamana,iti dai seama ca el o sa se intalneasca si cu alte fete ca sa acopere timpul in care nu este cu tine! Iti spun toate astea ca si eu in momentul de fata sunt intr-o situatie similara! Deci daca simti ceva pentru el si el simte ceva pentru tine,atunci nu-l lasa,vorbeste cu el si incepeti o relatie, altfel o sa ti-l ia altcineva si cand iti vei da seama, va fi prea tarziu! Oricum decizia iti apartine! Succes! P.S:Crede-ma ca nu-i bine sa fi "a treia roata"!

4 răspunsuri:
| DenysaDoll a răspuns:

Eu spun ca te-ai indragostit pentru ca ai devenit geloasa...Poate ca tu te indragostesti usor. Oricum, fii fericita ca te indragostesti de baiatul pe care il saruti pentru ca alte fete au iubiti de care nici nu sunt indragostite si stau doar asa sa se afle in treaba. Oricum, numai tu stii daca esti indragostita de el sau nu.Depinde de ce simti...nimeni nu poate sa stie ce e in inima ta.

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Clar te`ai indragostit. gelozia vine din iubire

greece12
| greece12 a răspuns:

Poate te-ai indragostit,poate nu.
Dar,esti tinuta in rezerva(la secret) si nu-ti dai seama,timp in care el e liber sa se incurce cu orice fata doreste, doar pare liber nu?
Nu te mai multumi cu jumatati de masura, nu cred ca-ti lipseste ceva!

| Heather2001 a răspuns:

Da,binenteles! eu m-am indragostit de prietenul meu actual din prima zi in care l-am vazut!