| laviniabeluska11 a întrebat:

M-am tot vazut cu un tip, am iesit de vreo 6 ori, cam asa. Doar ieseam si vorbeam. Cand ne-am vazut ultima oara, eu l-am luat in brate la un moment dat. Dupa chestia asta, el începuse să mă tina de mana, sa mă mângâie pe spate, sa mă tina in brate, sa se joace cu parul meu etc. Credeti ca a facut asta doar ca sa nu ma simt eu prost sau ii place de mine?

10 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

A facut asta sa se simta el bine.

| boassata a răspuns:

Ii place de tine!
Succes!
Vezi sa nu cazi in cabcana sa te culci cu el!
Cati ani aveti?
rolling on the floor

| dragonoidblack a răspuns:

Stai calma el cred că te place așa i-am făcut și eu iubitei mele înainte sa-i zic ca îmi place de ea și că vreau să formez un cuplu. sper ca te-am ajutat! Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că te place, poate v-a fii ceva!

| ionutbanditu a răspuns:

Cu siguranta te place

| R0R0 a răspuns:

Banuiesc ca te place.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Te place. Nu garantez ca se va indragosti de tine, dar oricum, cand un baiat alinta o fata fara sa o dea in pipait, o place.

| TheFragranceMaster a răspuns:

Dulce naivitate, te place, astea sunt manifestari normale ale afectiuni!
Citi ani ai?

| Ale2409 a răspuns:

Sigur nu te place, de fapt nu te suporta

| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta ca ii place de tine. Continuati ce ati inceput.