| JUSTanIDIOT a întrebat:

M-am uitat intr-o zi la o poza de-a ei de la avatar de pe messenger.si avea un baiat... era altcinevastraight face si am simtit ca ma inteapa ceva in inima si o neliniste profunda, insistenta si continua cand vedeam poza baiatului acela...parca ma apasa ceva.parca aveam o greutate in partea inimii. ce este cu mine? dar dupa ce nu m-am mai uitat durerea incepuse sa treaca. ce a generat faptul ca m-am uitat la poza aceea?worried va rog nu-mi ziceti ca eu chiar o iubescworried .sunt confuz. am dat de draqsad mi-o merit daca am fost womanizer...si am frant atatea inimi...si acum imi pare rau...fiindca si mie mi se intampla la fel... dar este prea tarziucrying

7 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Cunosc si eu starea aia de intepat in inima din aceleasi motive.
Treci la urmatoarea.Sunt o gramada de fete in lumea asta... n-are rost sa te opresti la una care probabil chiar asta a vrut...sa ti-o plateasca cu aceeasi moneda cu care ai facut si tu (in cazul altor fete)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate era doar un cantaret ceva, si tu ai luat foc aiurea. Faptul ca spui ca ai fost womanizer nu miroase decat a lauda. Daca ai fost precm sustii ca ai fost vei ajunge sa frangi inimile homosexualilor si bisexualilor, ca la femei nu ar mai fi cazul, asta in cazul in care nu esti fiu de catea bogata.succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da poate o iubesti si poate ca si ea te iubeste, dar iti face in ciuda ...asta e jocul iubirii tot felul de intorsaturi si de faze din astea sa vada cum reactionezi dar de fapt poate te iubeste, numai tu poti sa iti dai seama de asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna JUSTanIDIOT! Ce poate face dragostea din oameni whistling
Giorgian are dreptate, poate ca era un cantaret sau un actor preferat oricum nu trebui sa iti faci griji.De ce te-ai oprit tocmai la fata asta cand sunt atatea care probabil vor sa fie impreuna cu tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simple.girl, e Georgian nu Giorgian.don't worry 90% din persoane imi gresesc numele verbal sau scris, so nu e o tragedie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e totul pierdut cred eu.Incearca sa vorbesti cu ea.Ai invitat-o sa iesiti in doi? eu cred ca ea nici nu stie de sentimentele tale, iar tu te framanti in zadar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau Georgian! Sunt cam neatenta