| izabelamnr1 a întrebat:

M-as impaca cu fostul, cum sa-i zic?laughing

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Mergi la el si il saruti pasional

| Violleta2022 a răspuns:

Nu recomand nici o impacare, fiindca o relatie care s-a rupt nu s
se mai lipeste niciodata!

| relian a răspuns:

Asa cum ne spui noua, asa spune-i si lui. Spune-i, frate din ce am avut pana acum, tu esti cel mai bun, asa ca ma gindii, daca vrei sa ne impacam.
Mai spui, ne impacam, dar daca o sa apara altul, am si sarit din mersu calului la ala laughing asta sunt, imi fug ochi ca margelele dupa barbati, asa ca nu-i vina mea.
Deci daca vrei sa ne impacam, lasa un mesaj ceva si ne intalnim la tine in pat sau la mine, lasi pe el sa aleaga laughing

| izabelamnr1 explică (pentru relian):

Ne am impacat acum 2 luni el imi dadu mesaj ca ma vazu pe strada

| relian a răspuns (pentru izabelamnr1):

V-ati impacat acum 2 luni, pff eu am raspuns acu 7 luni laughing adica cand ai pus intrebarea asta.
Banui ca ai aparut iar pe aici, pentru ca v-ati si despartit deja laughing daca nu-ti place de ala cauta altul, nu mai incurca lumea, stai singura pana gasesti ce cauti, e mai bine asa.

| Goete a răspuns:

"M-as impaca cu tine"
Incearca asa

| UnchiulRamiz a răspuns:

Pune-i pzd direct pe gura.

| Roliii a răspuns:

Pai spune-i ca te-ai f***t de 100 de ori cu altii dar "vreau inapoi cu tine" laughing

| MaxSpintecatorul a răspuns:

Vino sa mi-o dai iar