| Lavinia019 a întrebat:

Mă adresez numai fetelor majore ce și-au început viața sexuală... O prietenă de-a mea are niște dinți extrem de albi și de frumoși iar când am întrebat-o care este secretul succesului unei danturi alb imaculate, ea mi-a zis că oricât de aiurea ar suna, dar sperma are acest *talent* de a albi dinții și că majoritatea femeilor ce au dinții albi, îi au așa datorită faptului că le înghit sperma partenerilor lor întrucât sperma conține o substanță numită albumină. Este adevărat? Voi reușiți să vă păstrați dinții albi pentru că luați sperma partenerului în cavitatea bucală după ce terminați felația?

10 răspunsuri:
| theillusoryman a răspuns:

Da,este adevărat! Daca vrei o albire de dinți, contacteaza-mă, ti-o fac pe gratis

| MihaiNicu23 a răspuns:

Cea mai mare prostie auzita de cand sunt pe TPU laughing)

| gi4284 a răspuns (pentru theillusoryman):

? genial răspuns

| alina2k18 a răspuns:

Hehewinking
Te-a pacalit prietena sad
De fapt se tine in gura sperma minim 30minutewinking si dupa se inghitewinking daca o inghiti repede nu albesti nimic sad

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu e adevarat, si-a batut joc de tine. Cum poti crede asemenea tampenii si sa te faci de ras in halul asta?

| theillusoryman a răspuns (pentru gi4284):

Mulțumesc!

| danutzu96 a răspuns:

A vrut sa faca misto de tine

| Oxxxxyyymirooon a răspuns:

Imi este interesant, daca ti-ar fi spus cu totii de pe TPU ca este adevarata aceasta tampenie, te-ai fi dus sa-i faci cuiva oral?

| ShamelessQboy a răspuns:

Posibil sa fie foarte adevarat, si iubita mea înghite sperma si are dantura foarte sănătoasă și alba!
Am citit si eu undeva ca sperma are foarte multe calități benefice, dar când vine vorba de sperma, pentru majoritatea este un subiect tabu, si puțini au curajul sa o recunoasca, chiar dacă stiu ca asa este.

| HadesSs a răspuns:

Eu zic sa incerci 21 de zile la rand si apoi sa te uiti in oglinda sa vezi daca se vad rezultate happy