| Catalinutz92 a întrebat:

Ma aflu intro situatie ciudata si nu stiu ce sa fac.
Lucrurile nu mai functioneaza la fel ca inainte intre mine si iubita mea. De la o vreme nu ma mai suna, ne vedem rar. Nu cred ca am gresit cu ceva, mereu o sun, mereu vreau sa vorbesc cu ea, ma port frumos, nu-i vorbesc urat. Tin la ea foarte mult, dar nu mai este ca la inceput. In seara asta nu a iesit cu mine ca sa se drogheze straight face (ma rog am aflat de la ea) era vorba sa ne intalnim si nu ma mai sunat. Iar cand am vorbit pe mess mi-a zis ca e asa cum am spus (sparta). Ma durut foarte tare acest lucru deoarece a ales sa faca asta in loc sa ne intalnim (avand in vedere ca ne intalnim din ce in ce mai rar). Va rog spuneti-mi si mie ce sa fac cum sa procedez.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Iubirea e una, prostia e altceva. La tine nu mai e vorba de iubire...

2 răspunsuri:
| Strunfi a răspuns:

Daca se drogheaza si o iubesti duo la dezintoxicare pana nu e prea tirziu si daca nu cautati alta care sa te iubeasca asa cum iubesti tu

| Catalinutz92 explică:

Si daca o duc crezi ca vrea, aici e ca la betivi. Nu accepta sub nici un fel. Daca continua asa si saptamana asta nu e ca inainte, ma despart de ea.