| anonim_4396 a întrebat:

Ma baieti, ce fel de sotie v-ar placea sa aveti? Cel mai original raspuns primeste funda si ma casatoresc cu persoana in cauza!

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu ma multumesc sa traiesc in singuratate toata viata.

| DNSK a răspuns:

Ma sperie insuratoarea. inca. si daca m-as insura cu tine, n-ai avea viata lunga. nu pune intrebari a caror raspunsuri nu vrei sa le stiilaughing))

| RAY a răspuns:

Moarta sa ma bucur de moartea ei zilnic

| e1xtz a răspuns:

Cea clasica..doamna pe strada, bucatareasa aleasa..curva in pat..sau cum era? si tine-te de scoala, lasa maritisullaughinglaughing

| Pitzipoanca a răspuns (pentru e1xtz):

E mai nasol cand e doamna in bucatarie, bucatareasa in pat si curva in societate. laughing

| e1xtz a răspuns (pentru Pitzipoanca):

laughinglaughingbuna asta.mi-a placut pitzihappy

| e1xtz a răspuns (pentru Pitzipoanca):

Dar na..intrebare de caterinca..raspuns de caterinca.laughing

| DorelExpertu a răspuns:

Draguta, cu bun simt, sociabila, putin de casa, si desigur fidela

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Surdo-muta,fara minte, cu bani si sa arate superb! te mariti cu mine?

| raluk27 a răspuns (pentru zeulzamolxe666):

Mai bine iti iei un hamster. Si ala tace si chiar mananca mai putin

| DNSK a răspuns (pentru raluk27):

laughing))))))))))))))