| NicoRobyn a întrebat:

Ma.ce inseamna "squirting" cand o fata elimina jetu ala din clitoris cred. Ma puteti lamuri va rog. Vreau sai ofer asa ceva si prietenei mele

3 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

TEXT PRELUAT

Nu e nici o confuzie intre ejaculare si orgasm, asa gandeam si eu, ca e o legenda XXX.
Asta pana am EJACULAT!
Nici unul din orgasmele traite pana acum nu a avut intensitatea celui care a urmat ejacularii. Am uitat toate orgasmele fantastice, multiple... orgasmul de dupa ejaculare e o senzatie-limita, extrema, socanta.
Singurul lucru de care-mi pare rau este ca a trebuit sa ajung la 42 de ani ca sa-l traiesc, impreuna cu iubitul meu... care are 56 (dragi barbati, sper sa deveniti mai optimisti citind asta) si care a devenit astfel, din iubit - amantul vietii mele.
Scriu pentru ca va vad sceptici, sceptice, exact cum eram si eu, si e mare pacat sa va refuzati asa ceva. Am fost foarte jenata cand mi s-a intamplat prima oara, pentru ca am crezut ca am urinat, mi-am zis, na, fato, ca ai imbatranit, te scapi pe tine. Dar nu, nu, nu e pipi! Are o culoare alburie, e ca un lapte fff diluat... si nu are miros. Despre gust, nu pot sa va spun deocamdata nimic, dar nu-i exclus... Mi s-a intamplat pe o canapea de piele, asa ca am putut sa 'studiez', cu aceeasi mirare si incantare cu care mi-am studiat pata de sange cand am facut prima data dragoste.
Partenerul meu stia despre ce e vorba, dar eu nu puteam sa cred ca am putut ramane o ignoranta pana la varsta asta. Am senzatia ca abia acum mi-am inceput cu adevarat viata sexuala. De-aia zic, nu vi-l refuzati! Sunt de acord ca prima oara a fost din pura intamplare, DAR iubitul meu stie acum ce si cum sa faca, eu am inceput sa ma cunosc mai bine, m-am descoperit, si asa, ne facem acest cadou din ce in ce mai des. E chestie de iubire, de abandon, de deschidere spre experiment si, evident, de o oarecare 'tehnica'.

| Azµre a răspuns:

laughing se pisa pe romaneste nu elimina nimic din clitorist... ci prin vezica se scapa pe ea. la intratrea in vagin undeva la 3-4 cm in partea superioara este vezica urinara, daca aceasta se stimuleaza cu degetul, penisul in exces, femeia se scapa pe ea numai isi poate controla muschii si se scapa, face pipi. asta e squirting-ul tau. Si ce vezi in filme porno beau alea 3 litrii de apa si se pisa incontinuu laughing pentru efect!

| NeneaGogu a răspuns:

Da-ma naibii ca asa ceva nu am vazut, am simtit eu ceva, odata, dar am crezut ca m-a scuipat fata peste ochi, adica ptiu sa nu fi de deochi!