| PanteraRoz1997 a întrebat:

Ma considera draguta il consider dragut.as putea sa fac eu primul pas daca da ce ar trebui sa ii zic?

Răspuns Câştigător
| Dey_Deea_1995 a răspuns:

Poti sa il chemi undeva de ex: la suc, prin parc etc. Si vezi cum se comporta, daca esti sigura ca te place, poti sa incerci sa-l saruti big grin Nu e mare chestie. -.-

6 răspunsuri:
| Saveryo a răspuns:

Fai un compliment, daca nu se prinde inca unu si zambestei pervers...
Va face el primul pas
Bafta
Te pup

| AndraaAndra a răspuns:

Hei nu trebuie sa faci tu primul pas cine a zis ca tu trebuie sa-l faci el trebuie sa o faca asa ca toti (al meu asa facut eu il placeam el ma placea adica cum tu primul pas el trebuie sa o faca.

| Alex_7039 a răspuns:

Da, ai putea sa faci tu primul pas si sa ii zici ca il placi.Bafta happy

| anna000000 a răspuns:

Daca te considera draguta va face el primul pas... daca nu, ori este timid ori te-ai inselat tu...dar in orice caz nu cred ca trebuie sa faci tu primul pas

| PanteraRoz1997 explică (pentru anna000000):

Ei bine el m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el dar n-am fost atenta si crede ca nu vreau sa fiu cu el pentru ca nu am raspuns

| 123Andreea a răspuns:

Da,logic.Exista mai multe variante.
Pai e o metoda haioasa
Te duci, ii dai una intre picioare si daca a doua zi mai vorbeste cu tine e logic ca te place