| bugyyboy a întrebat:

Ma cum fac sa ma combin cu o fata? ca mie nu prea imi merge cu nimeni crying sad nu stiu de ce va rog dati-mi si mie sfaturi

6 răspunsuri:
| vinty a răspuns:

Cale simpla, partate frumos cu ea, fa'o sa rada dar nu prea mult ca pari isteric.
Calea banoasa intalinirii, cadouri...
Daca nici dupa astea nu merge nu te iubeste cu adevarat.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaseste una careia nu-i prea merge nici ei cu nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te "combina"... fara batai de cap

| Cool Girl 16 a răspuns:

Bruneto mai tacistraight face ca vorbeste gura fara, tine acum sa revenim la subiect uite eu cred ca ar trebui sa gasesti o fata mai timidahappy sau una care nu prea are exp in dragostehappy ok:*

| bruneta a răspuns:

Daca nu-ti merge cu nimeni inseamna ca esti hidos...lasa-o balta :-J