| Antonia_7524 a întrebat:

Ma dor tare ovarele si bustu si nu stiu de ce. mentionez ca menstruatia trebuie sa`mi vina prin 27=28! Este posibil din acea cauza sa ma doara?:d

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ne potrivim la datawinking si eu sunt la fel, se mai intampla sa te doar sh inainte cu o saptamana, mai ales daca nu e regulat.

| TąNyą a răspuns:

Da s-ar putea chiar să ajungă puţin mai devreme.

FantaSZy.

| anananana a răspuns:

Parerea mea e ca trebuie sa te consulte un doctorwinking cat mai repede! s.ar putea sa fie grav

| madalinutza a răspuns:

Da, e posibilhappy.
Si mie mi se intampla de fiecare data sa vina mai repede cu o saptamana.Stai linistita.
Sau s-ar putea sa te doara daca te-ai racit la ovarehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil.Vezi ce se intampla dupa aceea si ai sa iti dai seama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te speria, se poate sa iti vina mai devreme pentru ca este neregulat.