| anonim_4396 a întrebat:

Ma dor testiculele de aseara straight face nu stiu de ce straight face M-am gandit ca imi sunt in crestere si din acest motiv ma dor straight faceAm 19 ani straight face. Voi ce credeti ca ar putea fi straight face?
Astept raspuns cat se poate de repede happy

7 răspunsuri:
| Donkey a răspuns:

Ti-ai spart ouăle măă

| MMihai a răspuns:

Ori te-ai văzut mult prea des,/ excesiv de des, sau poate cam rar, cu prietena ta Manuela. /// Poate fi și o boală, eventual boală venerică, care trebuie tratată urgent, de un medic, în nici un caz, nu trebuie tratată, cu dispreț.

| PTL a răspuns:

Poate ti'ai spart testiculelesmug.du-te la doctor. daca ti se agraveaza poti murii.

| Ady7za69 a răspuns:

Am uitat sa specific... Marimea acestora este normala straight face Nu sunt umflate straight face Ii rog doar pe cei care se pricep sa lase raspuns straight face

| th3end a răspuns:

Pai ori te-ai lovit la ele big grin, ori pentru ca ai fost prea mult timp excitat
ciao

| PwFuLeTeLe a răspuns:

Te pot durea daca esti oparit (trece in o saptamana). Te pot durea daca esti mai grasut (ti se freaca intre ele straight face ). Sau sa nu ai hernie doamne fereste. Daca vezi ca se intensifica sau nu dispare du-te la medic urgent.

| Ady7za69 a răspuns:

De ieri ma doare straight face am vreo 80 kg straight face sunt grasutz recunosc happy si nu imi e rusine sa spun asta happy sa speram ca v-a trece intr-o saptamana happy